25.02.2024 – II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Serdecznie dziękujemy wszystkim parafianom za liczny udział w poniedziałkowej uroczystości dziękczynno-błagalnej za + ś. p. księdza proboszcza Andrzeja Kurka CR.

2. W trwającym czasie Wielkiego Postu starajmy się intensywniej praktykować modlitwę, post i jałmużnę. Mogą one pomóc w naszej przemianie i dobrym przygotowaniu na święta wielkanocne.

3. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę, które są przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

4. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi świętej przed każdą Mszą Świętą.

5. Starszych i chorych z posługą sakramentalną w domach odwiedzimy przed Wielkim Tygodniem w piątek 22 marca.

6. W piątek Msza Święta i Droga Krzyżowa dla wszystkich o godz. 900 i 1700.

7. Msze św. w tym tygodniu będą odprawione od wtorku do soboty codziennie o godz. 900 oraz w poniedziałek, środę i piątek o godzinie 1700.

8. Msze św. w przyszłą niedzielę w Samborze o godz. 900; 1130 i 1700. Po każdej Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i Gorzkie Żale. Msze Święte w kościołach filialnych: Kornalowice godz.900; Dublany godz.1030; Radłowice godz.1200; Czukwa godz.1500.