12.03.2023 – III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

• Słuchając Ewangelii o Samarytance, odnawiamy przymierze zawarte z Bogiem na chrzcie świętym. Jest to wielka łaska obecności Chrystusa w naszym życiu. Trwajmy też na gorliwej modlitwie w intencji pokoju dla naszej ojczyzny i dla świata. Wspierajmy też naszymi gorliwymi modlitwami Ojca Andrzeja, naszego proboszcza. Gorzkie Żale śpiewamy po każdej niedzielnej Mszy Świętej.
  • Dzieci i młodzież zapraszamy na cotygodniową katechezę.
  • Msze św. w tym tygodniu będą odprawione od wtorku do soboty codziennie o godz. 900 oraz w poniedziałek, środę i piątek o godz. 1700.

• W piątek Msza Święta o godz. 900 i 1700, a po Mszy Droga Krzyżowa dla wszystkich.
  • Przyszła niedziela to Niedziela Laetare, co oznacza Niedziela Radości. Msze św. w Samborze o godz. 900; 1130 i 1700. Msze Święte w kościołach filialnych: Kornalowice godz. 900; Dublany godz. 1030; Radłowice godz. 1200, Czukwa godz. 1500.
  • Rekolekcje Wielkopostne rozpoczniemy za dwa tygodnie w 5 Niedzielę Wielkiego Postu. Już dziś zachęcamy do zaplanowania czasu, by uczestniczyć w naukach rekolekcyjnych.