05.03.2023 – II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

• W trwającym czasie Wielkiego Postu praktykujmy post, modlitwę i jałmużnę. Wraz z łaską Bożą mogą one pomóc w naszej przemianie i dobrym przygotowaniu na spotkanie ze Zmartwychwstałym.
  • W imieniu rodziców chorego Frania z Przemyśla przekazujemy wszystkim parafianom serdeczne podziękowanie za wielkie serce podczas zbiórki w minioną niedzielę. Bóg zapłać. Rodzice Frania już otrzymali zebrane ofiary.
  • Od wielu lat, zgodnie ze świecką tradycją, w środę 8 marca obchodzić będziemy Dzień Kobiet. Już dzisiaj składamy życzenia wszystkim kobietom dziękując za dobro, które wnoszą w nasze życie. W dniu ich święta zapewniamy o serdecznej pamięci w modlitwie i życzymy szczególnej opieki Matki Bożej.

• Dzieci i młodzież zapraszamy na cotygodniową katechezę.
  • Od jutra zmieniamy godzinę Mszy Świętej popołudniowej na 1700.
  • W piątek Msza Święta o godz. 900 i 1700, a po Mszy Droga Krzyżowa dla wszystkich.
  • Msze św. w tym tygodniu będą odprawione od wtorku do soboty codziennie o godz. 900 oraz w poniedziałek, środę i piątek o godz. 1700.
  • Msze św. w przyszłą niedzielę w Samborze o godz. 900; 1130 i 1700. Msze Święte w kościołach filialnych: Kornalowice godz. 900; Dublany godz. 1030; Radłowice godz. 1200, Czukwa godz. 1500.