II NIEDZIELA WIELKANOCY czyli MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 11.04.2021

1. Dzisiejsza niedziela to ostatni dzień Oktawy Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego i Święto Bożego Miłosierdzia. Czerpiąc ze skarbca Bożego Miłosierdzia mamy w tym tygodniu okazję do uczynków miłosierdzia wobec bliźnich w rozpoczynającym się dziś Tygodniu Miłosierdzia.
  2. Jutro, w poniedziałek 12 kwietnia, w liturgii Kościoła uroczystość NMP Łaskawej, głównej patronki Archidiecezji Lwowskiej, przeniesiona z 1 kwietnia.
  3. Także jutro dzień imienin księdza Juliusza. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji solenizanta podczas Mszy Świętej o godz. 18:00.
  4. Serdecznie prosimy o przyjście do kościoła młodzież i dorosłych do pomocy przy rozbieraniu dekoracji grobu Bożego w poniedziałek na godzinę 9:00.
  5. Msze Święte w tygodniu od wtorku do soboty codziennie rano o godz. 9:00 oraz w poniedziałek, środę i piątek o godz. 18:00.
  6. Msze święte w przyszłą niedzielę według stałego porządku. W Samborze o godz. 9:00; 11:30 i 18:00. Na filiach: Kornałowice g. 9:00; Dublany g. 10:30; Radłowice g. 12:00; Czukwa g. 15:00.
  7. Zapowiedzi przedślubne:

Wowczyk Andrzej, kawaler ze Starego Sambora, prawosławny
i Kwolek Lilia, panna z Sambora, rzym. – kat. (I.)