III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 18.04.2021

1. Dzisiejsza III Niedziela Wielkanocna rozpoczyna Tydzień Biblijny. Przyjmijmy zachętę do codziennej osobistej lektury Pisma Świętego.
  2. Za tydzień będziemy przeżywać Niedzielę Dobrego Pasterza, która jest dniem szczególnej modlitwy o powołania kapłańskie zakonne i misyjne. Podczas Mszy Świętych będzie czytany fragment Ewangelii Świętego Jana, w której Jezus nazywa siebie Dobrym Pasterzem.
  3. W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy przeżywać:
    w środę 21 kwietnia – Rocznicę poświęcenia kościoła katedralnego we Lwowie;
    w piątek 23 kwietnia – Świętego Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski
  4. Msze Święte w tygodniu od wtorku do soboty codziennie rano o godz.9:00 oraz w poniedziałek, środę i piątek o godz.18:00.
  5. Msze święte w przyszłą niedzielę w Samborze o godz. 9:00; 11:30 i 18:00. W kościołach filialnych: Kornałowice godz.9:00; Dublany godz.10:30; Radłowice godz.12:00; Czukwa godz.15:00.
  6. Zapowiedzi przedślubne:
    Wowczyk Andrzej, kawaler ze Starego Sambora, prawosławny
    i Kwolek Lilia, panna z Sambora, rzym. – kat. (II.)
  7. Drogim parafianom i uczęszczającym do naszego kościoła życzymy błogosławionej niedzieli oraz zdrowia i wszelkich łask w nowym tygodniu. Szczęść Boże!